SİLVER DRAGON

Silver Dragon mermeri, Çin’de taş ocağı çıkarılan bir tür siyah mermerdir. Bu taş özellikle tezgah üstü, anıtlar, mozaik, dış – iç duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Çin taş pazarında Çin Nero Portoro Mermeri, Gümüş Beyaz Ejderha Mermeri, Gümüş Portoro Mermeri, Gümüş Beyaz Mermer, Silver Dragon, olarak da adlandırılır.

Gümüş ejderha mermer, mistik gümüş grisi damarlı klasik siyah arka plan nedeniyle çeşitli modern binalar ve lüks konut dekorasyonları için ideal bir malzemedir.

Silver Portoro mermeri, Çin’de taş ocaklarından çıkarılan yatay gümüş damarlar tarafından vurgulanan çekici bir siyah mermerdir. Bu Gümüş Portoro Mermeri, dış ve iç mekan anıtları, tezgahlar, duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, mozaik havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları vb. diğer tasarım projeleri için özellikle iyidir.

Portoro mermerinin temel bir özelliği, altın damarlarıdır, arka plan renginin olabildiğince koyu olması, tüm malzemelerimiz için tipik olan ve cilalama ve montaj sırasında optik etkisini kesinlikle değiştiren “siyah sepya rengine” ulaşmasıdır. Gümüş Portoro mermeri, kumlanmış, cilalı, kesilmiş, taş yüzlü, kumlanmış, eskitme ve daha pek çoğuna ilerletilebilir.

Portoro mermer, klasik ve geleneksel görünüm ve his ile iç tasarım uygulamalarına uygun, büyük kişiliğe sahip doğal bir taştır. Portoro mermeri ihtişamını en çok artıran kaplama, altın damarlanmayı güzel bir şekilde görünür kılan cilalama ve bitirmedir.

 Nero Portoro mermeri, Çin’de çıkarılan bir tür siyah mermerdir. Bu mermer stil ve zarafet doludur. Gümüş Beyaz Ejderha mermeri; zarif siyah arka plan üzerinde benzersiz renk varyasyonlu damar ağına sahiptir. Turuncu ve beyaz damarların kombinasyonu, dikkat çekici bir renk gösterisi sunuyor. Böylece, Nero Portoro mermeri, ile dekore edilmiş mekanlar tamamen dönüştürülmüş ve istisnai hale geliyor. Nero Portoro mermeri,  mutfaklar, banyolar, oturma odaları, ofis alanları, oteller ve mağazalar bu doğal taşın baştan çıkarıcı gücünden yararlanan mekanlara örnektir. Dış mekan projelerinde Nero Portoro mermeri, binaların cephelerinde veya kapalı teraslarda kullanılabilir. Her durumda bu mermeri nereye uygularsanız uygulayın, kendine has zarafeti etkileyici bir görünüm verecektir.

Silver Dragon mermer; klasik ve geleneksel görünüm ve his ile iç tasarım uygulamalarına uygun, büyük kişiliğe sahip doğal bir taştır.  Silver Dragon mermeri; ihtişamını en çok artıran kaplama, altın damarlanmayı güzel bir şekilde görünür kılan cilalama ve bitirmedir.

İngilizce literatürde Silver Dragon mermeri ‘’ Chinese Nero Portoro Marble, Silver White Dragon Marble, Silver Portoro Marble, Silver White Marble, Zebra Black Marble,  Silver Dragon Marble ‘’ diye adlandırılır.